Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

Článek 1
Všeobecná ustanovení

Všeobecné obchodní podmínky stanovují práva a povinnosti smluvních stran vyplývající ze smlouvy o dílo uzavřené mezi prodávajícím, kterým je firma
Dk-design s.r.o. se sídlem Magurská 23, 080 01 Prešov, IČO:36 514 209, v obchodním rejstříku okresního soudu PO, oddíl: Sro, vložka 17127/P, IČ DPH: SK2022140593 (dále jen "prodávající"), a objednávajícím. Předmětem je koupě a prodej zboží a služeb prostřednictvím internetové stránky lacneskrine.sk
Smluvní strany se zavazují, že objednávající zasláním objednávky prodávajícímu potvrzuje svůj souhlas se všeobecnými podmínkami. Tyto všeobecné obchodní podmínky se budou vztahovat na všechny smlouvy o dílo uzavřené na internetové stránce lacneskrine.sk provozované prodávajícím, na základě kterých prodávající dodá zboží, které prezentuje na předmětné internetové stránce (dále jen "smlouva o dílo"), a na všechny vztahy mezi prodávajícím a objednávajícím vzniklé při uzavírání smlouvy o dílo a reklamaci zboží.

Článek 2
Ochrana osobních údajů

Všechny osobní údaje, chráněné podle platných předpisů, budou použity pouze k plnění smlouvy s objednávajícím a nebudou zveřejněny ani poskytnuty třetí osobě.

Článek 3
Reklamace

Záruční podmínky na zboží dodané firmou lacneskrine.sk se řídí reklamačním řádem prodávajícího a platnými právními předpisy Slovenské republiky. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

Článek 4
Objednávání

Objednávajícímu bude dodané zboží a služby za předem dohodnutou cenu. Pokud jde o zboží na objednávku nebo zboží, které nemáme na skladě, prodávající objednávajícímu předem oznámí cenu a termín dodání zboží. Každá objednávka bude potvrzená e-mailem. Objednávku zboží je možné zrealizovat formou elektronického obchodu na internetové stránce lacneskrine.sk. Změny v objednávce, případně její zrušení, je možné z výrobních důvodů přijmout nejpozději následující pracovní den (do 10. hodiny) po potvrzení objednávky.

Článek 5
Dodací lhůta

Dodací lhůta vestavěných skříní na míru je do 14 pracovních dní od potvrzení objednávky objednávajícím a úhrady (rozuměj reálného připsání) zálohové platby na účet prodávajícího, pokud není dohodnuto jinak. V ojedinělých případech si prodávající vyhrazuje právo na prodloužení dodací lhůty. Každá změna se objednávajícímu oznámí předem.

Článek 6
Platební podmínky

Úhrada je při převzetí zboží. Zboží je majetkem prodávajícího až do úplného zaplacení celkové sumy objednávky.

Článek 7
Závěrečná ustanovení

Všechny další práva a povinnosti, pokud nejsou uvedeny ve Všeobecných obchodních podmínkách, se řídí ustanoveními Obchodního zákoníku.

Kontakt

Dk-design s.r.o.
Magurská 23
080 01 Prešov
Mob.: +421 907 956 333
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.